Lagermitarbeiter:in (m/w/d) Raktári munkatárs 2 vagy 3 muszakos munkarend [Austria]

Feladatok:

  • Egyszerübb könyvelési feladatok, információk számítógépbe történö bevitele
  • Áruk tárolása
  • A gyártáshoz szükséges anyagellátás biztosítása lista alapján
  • Komissiózás
  • Raklapemelö használata
Elvárások:
  • raktárban szerzett tapasztalat elöny
  • 2 vagy 3 müszakos munkarend vállalása
  • Nagyon jó német nyelvismeret (minimum B1, a szóbeli és írásbeli utasítások megértése)
  • Képes csapatban dolgozni
  • Önálló, pontos munkavégzés és minöségtudatosság
  • Pontosság, rugalmasság és együttmüködöképesség
Kereset, juttatások:
A bruttó havi munkabér 2.440,11 Euró és 2.555,70 Euró között (teljes munkaidos alapbér) továbbá müszakpótlék, a 2. müszakban bruttó 0,562 Euró/óra, a 3. müszakban bruttó 3,308 Euró/óra. Természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld) illetve 25 nap szabadság évente.
  • Ingyenes kávé és ásványvíz
  • Egyedi betanulási szakasz, saját oktatóközpont
  • Számtalan egyéb juttatások (modern étkezö, ingyenes forró italok, különbözö sportolási lehetöségek és sok minden más…)

Munkaidö: 38,5 óra/hét

Délelöttös müszak: hétfö-péntek 06:00-14:00
Délutános müszak: hétfö-péntek 14:00-22:00
Éjszakás müszak: hétfö-péntek 22:00-06:00

Munkakezd é s: azonnal

Munkav é gz é s helye: Gilgenberg/Eggelsberg

Kérjük, hogy jelentkezését és fényképes önéletrajzát német nyelven megküldeni szíveskedjen. Felvételi követelmény a legalább B1-es szintu német nyelvismeret, amennyiben ez nem teljesül, nem tudunk együttmuködni és sajnos el kell utasítanunk a jelentkezését! Köszönjük megértését!
FONTOS: Az Adecco nem tudja vállalni a munkakeresés során felmerülö költségeket (pl. utazás, szállás).
A munkákhoz szállást nem tudunk biztosítani, ha nem rendelkezik ausztriai lakcímmel, kérjük még a jelentkezés elött gondoskodjon róla!

#ungarjob#
Von EUR 2440,11 bis EUR 2555,70

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال