Praca w wewnętrznym dziale kadrowo-płacowym - specjalizacja naliczanie wynagrodzeń [Poland]

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.
Obecnie dla naszego klienta, pooszukujemy kandydatów na stanowisko w dziale HR/administracja.

Praca w wewnętrznym dziale kadrowo-płacowym - specjalizacja naliczanie wynagrodzeń

Nr ref.:

Zakres obowiązków przyszłego pracownika:

  • sporządzanie list płac dla pracowników zatrudnionych w firmie
  • kompleksowa obsługa klienta, związana z kadrami i działaniami administracyjnymi
  • tworzenie umów, aneksów i pozostałych dokumentów
  • naliczanie wypłat i pozostałych świadczeń socjalnych, przysługujących pracownikom
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie raportów na potrzeby klienta oraz obsługa klienta biznesowego pod kątem kadrowo-płacowym
  • obsługa systemów specjalistycznych, służących do naliczania wypłat

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • Znajomość przepisów dotyczących rozliczeń płacowych
  • Umiejętność obsługi systemów do zarządzania płacami
  • Umiejętność samodzielnego naliczania wynagrodzeń, dla osób zatrudnianych na podstawie różnych umów
  • Precyzja i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Nasz klient zapewnia:

  • Praca stacjonarna, z biura w Warszawie
  • Umowę o pracę, od pierwszego dnia współpracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego, w kierunku kadrowo-płacowym
  • Benefity: miedzy innymi karta multisport, dofinansowanie do nauki języków, zniżki na produkty firmowe

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال